JUNIOR OPEN 2019

První ročník JUNIOR OPEN 2019 ovládla starší přípravka FK Přelouč

O dušičkové sobotě se v areálu PAMAKO Pardubice sešlo 10 regionálních fotbalových týmů starších přípravek, aby uzavřely podzimní sezónu 1.turnajem JUNIOR OPEN 2019 pořádaným JUNIOR SPORTS CAMPS.

Myšlenku tohoto turnaje nám osvětlil jeden z organizátorů Míroslav Kaluža: „Chtěli jsme pozvat týmy, kteří se obvykle ve svých soutěžích nepotkávají. Z této myšlenky vznikla zajímavá konfrontace regionálních týmů, vzájemné seznámení trenérů, hráčů a možnost následné spolupráce a činnost ve výchově mladých fotbalistů“. „Díky Pardubickému kraji, areálu PAMAKO, MIDA Sport a dalším partnerům vznikl zajímavý turnaj, kterého můžete určitě čekat další pokračovaní“, dodal tajemně Kaluža.

Velký zájem bylo o „zdravé občerstvení“, které překvapilo leckterého z rodičů malých fotbalistů. Součástí turnaje byla i přednáška na téma “Jak na děti zdravou a vyváženou stravou” s Monikou Horákovou, která dala i tipy jaké potraviny vybírat pro své ratolesti.

VÝSLEDKY TURNAJE:

SKUPINA A

SK Pardubičky zelená – FK Pardubice dívky 3:0

Slavoj Choltice – Moravany / Dašice 1:3

SK Pardubičky zelená – TJ Sokol Staré Hradiště 2:0

FK Pardubice dívky – Moravany / Dašice 1:6

Slavoj Choltice – TJ Sokol Staré Hradiště 2:2

SK Pardubičky zelená – Moravany / Dašice 0:2

FK Pardubice dívky – TJ Sokol Staré Hradiště 0:0

SK Pardubičky zelená – Slavoj Choltice 2:4

Moravany / Dašice – TJ Sokol Staré Hradiště 0:2

FK Pardubice dívky – Slavoj Choltice 1:2

SKUPINA B

SK Pardubičky žlutá – FK Přelouč 2:7

TJ Spartak Sezemice – SK Lázně Bohdaneč 0:1

SK Pardubičky žlutá – Sokol Dříteč 1:2

FK Přelouč – SK Lázně Bohdaneč 8:1

TJ Spartak Sezemice – Sokol Dříteč 2:1

SK Pardubičky žlutá – SK Lázně Bohdaneč 5:3

FK Přelouč – Sokol Dříteč 3:1

SK Pardubičky žlutá – TJ Spartak Sezemice 3:0

SK Lázně Bohdaneč – Sokol Dříteč 1:3

FK Přelouč – TJ Spartak Sezemice 10:0

PLAY-OFF

o 9. místo

FK Pardubice dívky – TJ Spartak Sezemice 3:2

o 7. místo

TJ Sokol Staré Hradiště – SK Lázně Bohdaneč 5:1

o 5. místo

SK Pardubičky „zelení“ – SK Pardubičky „žlutí“ 3:2

A

Moravany / Dašice – Sokol Dříteč 1:2

B

FK Přelouč – Slavoj Choltice 4:0

o 3. místo

Slavoj Choltice – Moravany / Dašice 5:1

Finále

Sokol Dříteč – FK Přelouč 0:6

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

  1. FK Přelouč

  2. Sokol Dříteč

  3. Moravany | Dašice

  4. Slavoj Choltice

  5. SK Pardubičky "zelení"

  6. SK Pardubičky "žlutí"

  7. TJ Sokol Staré Hradiště

  8. SK Lázně Bohdaneč

  9. FK Pardubice – dívky

  10. TJ Spartak Sezemice