PAMAKO - Pardubická malá kopaná

PARDUBICE - OLOMOUC 3 : 7

Sestava Pardubic - Mičjan- Řehák, Rosůlek, Dušek,Beran,Bydžovský, Mach, Fejl a ke konci první půle dorazili Koudelka,
Sklenář

Čekala nás dnes Olomouc, na kterou neumíme zahrát a byl to souboj o to, kdo udrží kontakt ve vyrovnané tabulce s
těmi nejlepšími. Hosté dnes dorazili s dvěma pěticemi do pole, ale bez těch nejzkušenějších/ale i pomalejších bratří
Kobylíků a Lošťáka staršího. Po úvodní oťukávačce se s první vážnější střelou představil Bydžovský v
5.minutě/pouze roh/. 6.minuta a první změna skóre. Kapitán Dušek udělá svou pravidelnou chybu, ztratí míč, první šanci
Mičjan ještě zachrání, ale nedůrazný Rosůlek nezabrání dorážce a Hrubý rozjásá hosty- 0:1 !!! 9.minuta a výborný
zákrok Mičjana po přímém kopu. 10.minuta chybují olomoučtí, narazí míč Fejlovi a ten střelou po zemi nedává brankáři
šanci stav je 1:1 !!! 11.minuta Rosůlek rozehrává náš přímý kop tak, že soupeř jde do rychlého brejku 2 na 1.
Přijde neuvěřitelný zákrok Vlasty Mičjana, který doslova ukradne míč už jásajícímu hráči soupeře. 13.min. obrovská
šance Bydžovského,který si narazil s Rosůlkem, brankář lape. 14.min. Bydžovský si opět drbe hlavu, do brejku ho pošle Mach, střela letí mimo. Ve stejné minutě se do samostatné akce probije Fejl, ale i on šanci zazdí. A jak to bývá - nedáš,
dostaneš. 15.minuta hrubka Macha, hosté jdou do brejku a Krejčí dává po zemi k tyči na 1:2 !!! 19.minuta Dušek svého hráče jen stínuje a nedohraje a tak Olomouc po oku lahodící akci na jeden dotek dává Režným v klidu na 1:3 !!! 21.minuta hezká akce Bydžovský-Dušek, ale prvně jmenovaný si může jít raději koupit nové kecky, protože s těmito zazdil další tutovou gólovku. 23.minuta a 2x vynikající Mičjan. 24.min další kiks v podání Macha , 2 hráči hostů jdou sami na Mičjana, střílí naštěstí vedle. 25.mi. Bydžovský uvolní Berana, ten jde sám na branku...nedává. 30.minuta Fejl potáhne míč po levé straně, předloží do tutovky Duškovi a 2 vteřiny před koncem poločasu snižujeme na 2:3 !!! Po výměně stran má v
32.minutě první šanci po akci Bydžovského Beran- nad... 35.min. Olomouc přejde patičkou přes Rosůlka, dobíhající Beran
dostane tělem naloženo a hosté toho využívají - 2:4 Tégl !!! 37.min. šance Fejla, pálí těsně mimo. 40.minuta od Sklenáře
se odráží míč k Fejlovi, ten akci potáhne a střelou po zemi opět snižujeme tentokrát na 3:4 !!! 43.minuta úděsná
přihrávka od Rosůlka, soupeř opije Duška rohlíkem a Machovi mezi nožky dává gól na 3:5 !!!! 44.minuta reprezentant Rosůlek vyrobí další hloupou přihrávku, namaže soupeři a Tégl dává domácím zřejmě výsledkový hřebíček do rakve - 3:6!!!! Domácí pak tápou a ve 47.minutě fantasticky zabrání jasnému gólu do prázdné Fejl. 48.min. nás mohl ještě nastartovat Sklenář , ale svou obrovskou šanci nasměřoval jen do hrudě brankáře. 53.min. nervózní Rosůlek dostává společně se soupeřem žk za oplácení a asi může být rád , že to nebyla rovnou červená.... 54. a 55. min dvakrát se do šance prodral Řehák, ale nerozjásal nás a ani svou přihlížející, povzbuzující rodinu. 59.min. Mach...opět špatná příhra a
trestá nás Kaďorek - 3:7 !!!! 59.min. Fejl uvolní Beran - šance...nad... 59.min potyčka Fejl-Tégl- oba žlutá no a na
závěr náš střelecký zmar v 60.min.podtrhl v poslední šanci zápasu Beran...jak jinak,než střelou nad. Sečteno podtrženo,
soupeř si výhru zasloužil. - 3:7 poločas / 2:3/ Branky Pardubic- Fejl 2, Dušek 1 Příhry- Fejl1, Sklenář 1 ŽK- Rosůlek , Fejl