PAMAKO - Pardubická malá kopaná

Všechny neodehrané zápasy


 25.9 Ideál Holidays - FC Realma      25.9 Rudá hvězda - DPMP     
 25.9 FC Spalovači - Kryvbass      25.9 Jets From Slovan - Apendix     
 25.9 FC Čemus - FC Kovomont      25.9 FC Gunners - Srpski Orlovi     
 25.9 FC Realma - FC Spalovači      25.9 DPMP - Ideál Holidays     
 25.9 Rudá hvězda - Kryvbass      25.9 FC Gunners - Jets From Slovan     
 25.9 Srpski Orlovi - FC Kovomont      25.9 FC Čemus - Apendix     
 26.9 Primaklima FS - SK M-tech Dubina      26.9 TFT EDERA Pardubice - Macanda     
 26.9 FK Psinek Nešetřil - Bad Boys Rosice      26.9 Chrudimští orli - Wasted Talents     
 26.9 FC Laguna - OK Manuvia      26.9 FC Diko - FC Beercelona     
 26.9 FK Psinek Nešetřil - SK M-tech Dubina      26.9 Macanda - Primaklima FS     
 26.9 Bad Boys Rosice - TFT EDERA Pardubice      26.9 Wasted Talents - FC Beercelona     
 26.9 Chrudimští orli - FC Laguna      26.9 FC Diko - OK Manuvia     
 2.10 AC Parta CHrudim - Vatikán      2.10 Red Devils - FC Dašák United     
 2.10 AK Dřeváci - TJ Spartak Sezemice      2.10 Blue Storm - THC Terorasta     
 2.10 Red Devils - Vatikán      2.10 AC Parta CHrudim - FC Dašák United     
 2.10 Blue Storm - TJ Spartak Sezemice      2.10 AK Dřeváci - THC Terorasta     
 9.10 Chrudimští orli - Bad Boys Rosice      9.10 SK M-tech Dubina - OK Manuvia     
 9.10 Macanda - FC Beercelona      9.10 FC Diko - FK Psinek Nešetřil     
 9.10 Wasted Talents - Primaklima FS      9.10 TFT EDERA Pardubice - FC Laguna     
 9.10 SK M-tech Dubina - FC Beercelona      9.10 Chrudimští orli - Macanda     
 9.10 OK Manuvia - Bad Boys Rosice      9.10 FC Diko - Primaklima FS     
 9.10 FK Psinek Nešetřil - FC Laguna      9.10 Wasted Talents - TFT EDERA Pardubice     
 10.10 FC Gunners - DPMP      10.10 Kryvbass - Apendix     
 10.10 FC Realma - FC Kovomont      10.10 Srpski Orlovi - FC Spalovači     
 10.10 Ideál Holidays - Jets From Slovan      10.10 FC Čemus - Rudá hvězda     
 10.10 Apendix - DPMP      10.10 FC Gunners - FC Realma     
 10.10 Kryvbass - FC Kovomont      10.10 FC Čemus - FC Spalovači     
 10.10 Srpski Orlovi - Ideál Holidays      10.10 Rudá hvězda - Jets From Slovan     
 17.10 TJ Spartak Sezemice - Vatikán      17.10 THC Terorasta - FC Dašák United     
 17.10 AK Dřeváci - AC Parta CHrudim      17.10 Blue Storm - Red Devils     
 17.10 THC Terorasta - TJ Spartak Sezemice      17.10 Vatikán - FC Dašák United     
 17.10 AK Dřeváci - Blue Storm      17.10 Red Devils - AC Parta CHrudim     
 23.10 Kryvbass - DPMP      23.10 Srpski Orlovi - Jets From Slovan     
 23.10 FC Čemus - FC Realma      23.10 FC Gunners - FC Kovomont     
 23.10 Rudá hvězda - Ideál Holidays      23.10 FC Spalovači - Apendix     
 23.10 DPMP - FC Realma      23.10 FC Čemus - Srpski Orlovi     
 23.10 Kryvbass - Jets From Slovan      23.10 Rudá hvězda - FC Spalovači     
 23.10 FC Kovomont - Ideál Holidays      23.10 Apendix - FC Gunners     
 24.10 SK M-tech Dubina - Bad Boys Rosice      24.10 Wasted Talents - FC Laguna     
 24.10 FC Diko - Macanda      24.10 Chrudimští orli - FC Beercelona     
 24.10 FK Psinek Nešetřil - TFT EDERA Pardubice      24.10 Primaklima FS - OK Manuvia     
 24.10 FC Diko - Wasted Talents      24.10 SK M-tech Dubina - FC Laguna     
 24.10 Bad Boys Rosice - Macanda      24.10 OK Manuvia - Chrudimští orli     
 24.10 FK Psinek Nešetřil - Primaklima FS      24.10 FC Beercelona - TFT EDERA Pardubice     
 30.10 AK Dřeváci - TJ Spartak Sezemice      30.10 Blue Storm - THC Terorasta     
 30.10 AC Parta CHrudim - Vatikán      30.10 Red Devils - FC Dašák United     
 30.10 AK Dřeváci - THC Terorasta      30.10 Blue Storm - TJ Spartak Sezemice     
 30.10 Red Devils - Vatikán      30.10 AC Parta CHrudim - FC Dašák United     
 6.11 FC Diko - FC Laguna      6.11 Chrudimští orli - SK M-tech Dubina     
 6.11 TFT EDERA Pardubice - Primaklima FS      6.11 Bad Boys Rosice - FC Beercelona     
 6.11 Wasted Talents - FK Psinek Nešetřil      6.11 Macanda - OK Manuvia     
 6.11 Chrudimští orli - FC Diko      6.11 FC Laguna - Primaklima FS     
 6.11 SK M-tech Dubina - TFT EDERA Pardubice      6.11 Wasted Talents - Bad Boys Rosice     
 6.11 FK Psinek Nešetřil - Macanda      6.11 OK Manuvia - FC Beercelona     
 7.11 Ideál Holidays - FC Spalovači      7.11 FC Gunners - Kryvbass     
 7.11 FC Čemus - Jets From Slovan      7.11 FC Realma - Apendix     
 7.11 DPMP - FC Kovomont      7.11 Srpski Orlovi - Rudá hvězda     
 7.11 FC Gunners - FC Čemus      7.11 Jets From Slovan - FC Spalovači     
 7.11 Kryvbass - Ideál Holidays      7.11 Srpski Orlovi - DPMP     
 7.11 Rudá hvězda - FC Realma      7.11 Apendix - FC Kovomont     
 13.11 FC Spalovači - DPMP      13.11 Srpski Orlovi - Apendix     
 13.11 FC Gunners - Rudá hvězda      13.11 FC Čemus - Ideál Holidays     
 13.11 FC Kovomont - Jets From Slovan      13.11 Kryvbass - FC Realma     
 13.11 DPMP - Apendix      13.11 Rudá hvězda - Srpski Orlovi     
 13.11 FC Gunners - FC Spalovači      13.11 FC Realma - FC Čemus     
 13.11 Kryvbass - FC Kovomont      13.11 Jets From Slovan - Ideál Holidays     
 14.11 Primaklima FS - Bad Boys Rosice      14.11 Wasted Talents - OK Manuvia     
 14.11 Chrudimští orli - FK Psinek Nešetřil      14.11 SK M-tech Dubina - Macanda     
 14.11 FC Beercelona - FC Laguna      14.11 FC Diko - TFT EDERA Pardubice     
 14.11 Bad Boys Rosice - OK Manuvia      14.11 FK Psinek Nešetřil - Wasted Talents     
 14.11 Chrudimští orli - Primaklima FS      14.11 Macanda - FC Diko     
 14.11 SK M-tech Dubina - FC Beercelona      14.11 FC Laguna - TFT EDERA Pardubice